.

.

HP 628182-001 3TB hot-plug SATA хард диск - 7 200 ВРТЕЖИ во минута 6Gb/sec трансфер р

HP 628182-001 3TB hot-plug SATA хард диск - 7 200 ВРТЕЖИ во минута 6Gb/sec трансфер р

DEN 1812.00

Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 628061-B21. HP.HP 3 TB 7.2 К 6 G MDL LFF SATA SC HDD.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите