.

.

Ноктите Nipper, Пети Ноктите Clipper Криви Лак во облик на Работ Отстрани Рабовите На Ноктите за Рака(Тиранин Злато)

Ноктите Nipper, Пети Ноктите Clipper Криви Лак во облик на Работ Отстрани Рабовите На Ноктите за Рака(Тиранин

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Помага да се намали cuticle и мртвите кожата околу ноктите, точно ingrown ноктите и олеснување на болката.Изработени од нерѓосувачки челик, тоа не е лесно да ' рѓа и може да се користи за долго време.Аглеста завршува овозможи да се чисти тешко области и да ги отстрани рабовите на ноктите.Рационализација се справи со се чувствува удобно да се одржи и да се чувствува одлично, со големо искуство.Криви лак во облик на работ на орел клун може да подлабоко скрати ноктите ритам без мртви агли.Функција : 1. Аглеста завршува овозможи да се чисти тешко области и да ги отстрани рабовите на ноктите.2. Криви лак во облик на работ на орел клун може да подлабоко скрати ноктите ритам без мртви агли.3. Изработени од нерѓосувачки челик, тоа не е лесно да ' рѓа и може да се користи за долго време.4. Помага да се намали cuticle и мртвите кожата околу ноктите, точно ingrown ноктите и олеснување на болката.5. Рационализација се справи со се чувствува удобно да се одржи и да се чувствува одлично, со големо искуство.Спецификација : Предмет Тип : Cuticle Тример Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Uses : Скрати ноктите ритам и ingrown ноктите, тешко ноктите, onychomycosis, здрави нокти Пакет Листа : 1 x Cuticle Trimmer1 x Помине Picker1 x Складирање Кутија.

Параметрите на производот

Item Type:
Cuticle Trimmer
Material:
Stainless Steel
Uses:
Trim nail groove and ingrown nails, hard nails, onychomycosis, healthy nails
Package List:
1 x Cuticle Trimmer :
1 x Nail Picker :
1 x Storage Box :

Им се допаѓа и на купувачите