.

.

Paderno World Cuisine Нерѓосувачки Челик S Облик на Месо Кука, 4in

Paderno World Cuisine Нерѓосувачки Челик S Облик на Месо Кука, 4in

DEN 48.00

Износ
Во продавницата.

Главен во секоја месарница или месо оддел.Тешки-должност, комерцијален квалитет. 1/8in дебелина.Изработени од нерѓосувачки челик.Машина за миење садови-безбедно.Овие куки се staples во месар продавници и месо одделенија.Направен од тешки-должност нерѓосувачки челик, тие се на професионален квалитет и се користат за да се откажам месо во индустриски пушачите и butchering куќи.Машина за миење садови-безбедно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите