.

.

1992 Topps Злато Победниците #764 Тајлер Зелена NM-МТ РК Дебитант Картичка Phillies

1992 Topps Злато Победниците 764 Тајлер Зелена NM-МТ РК Дебитант Картичка Phillies

DEN 47.76

Износ
Во продавницата.

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Philadelphia Phillies.Тајлер Зелена Дебитант Картичка.Акции Слики се Користи на повеќето картички под $10. Контактирајте со Продавачот ако имате прашања!.Повеќе Картичка Налози се во комбинација!. 1992 Topps Злато Победниците #764 Тајлер Зелена Philadelphia Phillies MLB Бејзбол Картичка (РК - Дебитант Картичка) NM-MT.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите