.

.

96 Парчиња 3D Пеперутка Ѕид Налепници Отстранлив Mural Ѕид Decals Ласерски во Боја Шупливи Пеперутка Ѕид Decors за Дома Соба Канцеларија Училница Партија Свадба Уметнички За

96 Парчиња 3D Пеперутка Ѕид Налепници Отстранлив Mural Ѕид Decals Ласерски во Боја Шупливи Пеперутка Ѕид Decors

DEN 119.76

Износ
Во продавницата.

КВАЛИТЕТОТ 3 D ЅИД НАЛЕПНИЦИ : 3 D пеперутка ѕид налепници се направени од високо квалитетна хартија, трајни, не е лесно да се скрши, ќе може да се свитка нив во форма сакате.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Овие 3 D пеперутка ѕид decals може да биде брзо укината од 2Д во 3Д.Едноставно користете го приложениот точки да се држи ги на ѕид или било каде што треба.Ве молиме чисти мазната површина пред да се држат за тоа.ШИРОКА ПРИМЕНА : пеперутка decals за ѕид се идеални за украсување дневна соба, трпезарија, спална соба и во други места во домот, исто така, и погодна за декорација на забави, свадби итн.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : пакетот вклучува 96 парчиња ласерски во боја пеперутка ѕид decors во 4 стилови и 3 големини, 24 компјутери за секој стил, доаѓа со 96 парчиња лепило точки.Нивната боја, ќе го промени со differet светла и агли.Овие налепници се лесно да се меша и натпревар, во потрага убава и живописни со шупливи дизајн, може да додадете повеќе шарм на вашата соба.СИЛНО ЛЕПИЛО & ОТСТРАНЛИВ : 3 D пеперутка налепници усвојува високо квалитетни лепак и ќе не е лесно да падне ѕидот.Лепак, исто така може да се примени на други мазни површини, како што се врата, плакари, пластични, метални, плочки, фрижидери, лап-топ компјутери, автомобили, итн.На налепницата е пренослив и ќе не остават остатоци на површината.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите