.

.

Генерички Eyelash Перм Комплет, Професионални и Квалитетни Lash Лифт комплет, Полу-Постојани Виткање Perming Додатоци, со Eyelash Лепак, Почисто, Перм Лосион - Исхрана

Генерички Eyelash Перм Комплет, Професионални и Квалитетни Lash Лифт комплет, Полу-Постојани Виткање Perming

DEN 623.76

Износ
Во продавницата.

Лесно да се Носат.Мини Комплет Вклучува сите Perming Tools.Ве молиме прочитајте ги внимателно пред да го купат.Пакетот Вклучува 5 Видови на Lash Лифт Додатоци за факултативна : 1pc eyelash лепак, 1pc почиста, 1pc перм лосион, 1pc фиксација лосион, 1pc исхрана лосион.Даваат изглед на подолго и кадрава трепките за да се направи вашите очи повеќе шармантна и привлечна.Нежно формули даваат резултати без flaking или иритација и без употреба на ролки.Заврши eyelash perming додатоци за виткање и салон и индивидуална употреба.Добредојдовте на нашата продавница.Ако сте љубители на Спортови и Активности на Отворено ,ние ќе го обезбеди она што го сакате, и да ви даде многу се изненади.Опис : - Пакет Вклучуваат 5 Видови на Lash Лифт Додатоци за факултативна : 1pc eyelash лепак, 1pc почиста, 1pc перм лосион, 1pc фиксација лосион, 1pc исхрана лосион. - Давање на појавата на подолг и кадрава трепките за да се направи вашите очи повеќе шармантна и привлечна. - Лесно да се Носат.Мини Комплет Вклучува сите Perming Tools.Ве молиме прочитајте ги внимателно пред да го купат. - Нежно формули даваат резултати без flaking или иритација и без употреба на ролки. - Заврши eyelash perming додатоци за виткање и салон и индивидуална употреба.Спецификација : - Материјал : Течност - Пакет Големина : Прибл. 1.8x1.8x4.2cm/0.70x0.70x1.65inch Package Вклучува : 1 Парче Око Lash Лифт Додатоци (5 Тип за Изборен)Забелешка : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите