.

.

Uptell 9.4 mm-11.9 mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Прилагодливи Цевка Цевка Стеги Сребрен Тон 5pcs

Uptell 9.4 mm-11.9 mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Прилагодливи Цевка Цевка Стеги Сребрен Тон 5pcs

DEN 138.48

Износ
Во продавницата.

Земја на Производство : КИНА; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Нето Тежина : 12g.Пакет Содржина : 5pcs x Црево Стегач; Модел : S7119; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Име на производ : Црево Стегач; Стегање Опсег : 9.4 mm-11.9 mm.Бендот Ширина : 7mm/0.28"; Бенд Дебелина : 0.6 mm/0.024".Стегање Сила : 2100 N; Уво Ширина : 8mm/0.31".Уникатен crimp домување обезбедува максимална удар кога затегнување.Конекција сврзувачки елементи за вода, нафта, гас, хидраулични,гориво линија црево.Компактен дизајн им овозможува на леснотијата на инсталација,идеален за индустриски или домашна употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите