.

.

EuisdanAA Шминка Добри перформанси Пластични Рака Зафат Handlebar Круг Дупка Датотека се Справува со Сина 10 Компјутери(Maquillaje Antideslizante Plástico Agarre де mano Manillar Agujero редондо Asas де ar

EuisdanAA Шминка Добри перформанси Пластични Рака Зафат Handlebar Круг Дупка Датотека се Справува со Сина 10

DEN 1236.00

Износ
Во продавницата.

Позитивна контрола обезбедува многу од контрола.Спакуван во погодно поставени на десет рачки.Главен Материјал : Пластика, Гума.Тежина : 208g;Име на Производ : Датотека Рачка;Вкупната Големина : 9 x x 2.5 1.8 см/ 3,5" x 1" x 0.7"(L*W*T)(Peso : 208 g; Nombre del producto : Манго де archivo; Tamaño вкупно : 9 x x 2,5 1,8 см / 3,5" x 1" x 0,7" (L * W * T).Пакет Содржина : 10 x Датотека се Справува;Дупка со Дијаметар од ( Приближно) : 0.55 cm/ 0.22";Боја : Сина, Црна(Contenido del paquete : 10 x asas де archivo; Diámetro del orificio (aprox.) : 0,55 cm / 0,22"; Боја : azul, негро.Euisdan AA Шминка Добри перформанси Пластични Рака Зафат Handlebar Круг Дупка Датотека се Справува со Сина 10 Pcs Good замена за скршени оние, отстранете дебели и мртвата кожа на ногата.Направи нозете изгледаат и се чувствуваат мазна.Тоа е погодно да се откажам со дупка на крајот.Опис на Spanish Maquillaje Antideslizante Plástico Agarre де mano Manillar Agujero редондо Asas де archivo Azul 10 piezas El agarre positivo proporciona mucho контрола.Empaquetado en он conveniente juego де diez asas.Материјал директорот : plástico, caucho Peso : 208 g; Nombre del producto : Манго де archivo; Tamaño вкупно : 9 x x 2,5 1,8 см / 3,5" x 1" x 0,7" (L * W * T) Contenido del paquete : 10 x asas де archivo; Diámetro del orificio (aprox.) : 0,55 cm / 0,22"; Боја : azul, негро.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите