.

.

SXYLTNX домашно Кино Систем PC Супер Бас Subwoofer Поврзаниот Bluetooth Компјутерските Звучници Музика Boombox Десктоп, Лаптоп ТВ Subwoofe (Боја : Црна)

SXYLTNX домашно Кино Систем PC Супер Бас Subwoofer Поврзаниот Bluetooth Компјутерските Звучници Музика Boombox

DEN 7845.84

Износ
Во продавницата.

Голем дијаметар целосна фреквенција на вибрации на звучникот, длабок бас, богата midrange и јасно treble.Задните бас труба, бас дебел, за да ви донесе highquality бас.Прекинувач, лесен за употреба.Работат добро, edge парична казна полиран, мазна обработка.Висока магнетна говорник, да ви даде различни слушање искуство.Голем дијаметар целосна фреквенција на вибрации на звучникот, длабок бас, богата midrange и јасно treble.Задните бас труба, бас дебел, за да ви донесе highquality бас.Прекинувач, лесен за употреба.Работат добро, edge парична казна полиран, мазна обработка.Висока магнетна говорник, да ви даде различни слушање искуство.Спецификација : Точка Име : Speakers Material : Plastic Output Моќ : 3 WConnection Тип : 3.5 mm Аудио Plug Power Набавка : USB/DC 5 VDegree на Оддалеченост : >=40d BSignal на Бучава Сооднос : >=80d BFrequency : 25 Hz~20k Hz Channel : 2.1 Карактеристики : Пренослив, Компактни Димензии, Subwoofer Main Говорник : 127mm x 117mm x 96mm/5.00" x 4.61" x 3.78" (Прибл.)Суб Звучници : 96mm x 77mm x 61mm/3.78" x 3.03" x 2.40" (Прибл.)Пакет содржи : 1* Компјутерски audio If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Параметрите на производот

Item Name:
Speakers
Material:
Plastic
Output Power:
3W
Connection Type:
3.5mm Audio Plug
Power Supply:
USB/DC 5V
Degree of Separation:
>=40dB
Signal to Noise Ratio:
>=80dB
Frequency:
25Hz~20kHz
Channel:
2.1
Features:
Portable, Compact Size, Subwoofer
Main Speaker:
127mm x 117mm x 96mm/5.00 x 4.61 x 3.78 (Approx.)
Sub Speaker:
96mm x 77mm x 61mm/3.78 x 3.03 x 2.40 (Approx.)
Package Include:
1* Computer audio :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Им се допаѓа и на купувачите