.

.

Yisaiyayi Надградба Bluetooth Звучници, Безжични Мини паркинг (Надворешен Звучник со Амбиентална LED Светло Режими, Стерео Звук на Висока Јачина на звук Звучник со ТФ-Картичк

Yisaiyayi Надградба Bluetooth Звучници, Безжични Мини паркинг (Надворешен Звучник со Амбиентална LED Светло

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Yisaiyayi Надградба Bluetooth Звучници, Безжични Мини паркинг (Надворешен Звучник со Амбиентална LED Светло Режими, Стерео Звук на Висока Јачина на звук Звучник со ТФ-Картичка Слот, за Сите Bluetooth Уреди.Yisaiyayi Надградба Bluetooth Звучници, Безжични Мини паркинг (Надворешен Звучник со Амбиентална LED Светло Режими, Стерео Звук на Висока Јачина на звук Звучник со ТФ-Картичка Слот, за Сите Bluetooth Уреди.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите