.

.

Niaviben Мали Bluetooth Звучник Безжична Subwoofer Преносни Говорникот

Niaviben Мали Bluetooth Звучник Безжична Subwoofer Преносни Говорникот

DEN 379.92

Износ
Во продавницата.

Бренд : Niaviben If имате било какви прашања во врска со лекот пред и по купувањето, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Ако сте незадоволни со решение, ќе дадеме се врати и враќање на услугата.Ако сте незадоволни со решение, ќе дадеме се врати и враќање на услугата.Ако сте незадоволни со решение, ќе дадеме се врати и враќање на услугата. ✤Ако имате било какви прашања во врска со производот пред и по купувањето, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и го реши вашиот проблем што е можно побрзо.✤Ако имате било какви прашања во врска со производот пред и по купувањето, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Стандардна меѓународна превозот брзина е 10-20 дена.Стандардна меѓународна превозот брзина е 10-20 дена.Стандардна меѓународна превозот брзина е 10-20 дена.Ако сте незадоволни со решение, ќе дадеме се врати и враќање на услугата.Стандардна меѓународна превозот брзина е 10-20 дена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите