.

.

Туш Стаклените Лизгачки Вратата Круг од не ' Рѓосувачки Челик се Справи со Дрво Вратата Повлечете Knob за Дома Бања Лизгачки Вратата Хардвер

Туш Стаклените Лизгачки Вратата Круг од не ' Рѓосувачки Челик се Справи со Дрво Вратата Повлечете Knob за Дома

DEN 342.96

Износ
Во продавницата.

Одлична замена за стариот еден, лесен за натпреварот со повеќето врати дома.Лесно да се инсталира, ударна дупка за вашата стаклена врата, а потоа се стегне се справи со knob со завртка.Ова стакло doorknob е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, rusty, висока температура отпорни и ерозија доказ и издржливи да ја користите.На површината се бранеа, светло како огледало, даде нов чувство, направете ја вашата декорација повеќе атмосферски highgrade!.Погодни за стаклена врата, туш врата, бања врата, винарска визба, лизгачки штала и сл.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Лизгачки Вратата Handle Material : Нерѓосувачки Челик+Brushed Color : Како што е прикажано во picture Handle Дупка со Дијаметар : Прибл.4.4 cm/1.7 in Single Големина : Прибл.6x2.4cm/2.4x0.9in(W x H)Покрие Надворешниот Дијаметар : Прибл.5.8 см / 2.3 in Cover Внатрешен Дијаметар : Прибл.4cm / 1.6 in Weight : Прибл.201g/7.1 oz Washer : 4pcs Application : Стаклена врата, бања врата, лизгачки врати, дрвена врата, итн.Пакет Листа : 1 x Лизгачки Вратата Handle Note : 1. Ве молиме овозможи 12cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Дали Имате Било Каков Интерес?Скролувајте Горе И Кликнете На "Додади во Кошничка" Копчето за СЕГА!.

Параметрите на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Sliding Door Handle
Material:
Stainless Steel+Brushed
Color:
As shown in the picture
Handle Hole Diameter:
Approx.4.4cm/1.7in
Single Size:
Approx.6x2.4cm/2.4x0.9in(W x H)
Cover Outer Diameter:
Approx.5.8cm / 2.3in
Cover Inner Diameter:
Approx.4cm / 1.6in
Weight:
Approx.201g/7.1oz
Washer:
4pcs
Application:
Glass door, bathroom door, sliding door, wooden door, etc.
Package List:
1 x Sliding Door Handle :
1. Please allow 12cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Do You Have Any Interest? Scroll Up And Click The Add to Cart Button NOW! :

Им се допаѓа и на купувачите