.

.

Dylandy 1PCS Едноставна Молив Случај Мали Свежи Креативни Канцеларија за Складирање Торба Ретро Кожа Канцелариски Торба Едноставна Студент Молив Торба

Dylandy 1PCS Едноставна Молив Случај Мали Свежи Креативни Канцеларија за Складирање Торба Ретро Кожа Канцелариски

DEN 123.60

Износ
Во продавницата.

Материјал : кожа.Спецификации : 20 CM*10СМ.Тоа може да се сместат пенкало, молив, острилка, гумичка, картички, копчиња, козметика итн.Совршен подарок за вашиот љубовник, семеен пријател и соработници.Пакет се вклучени : 1 BUC Канцелариски торба.Материјал : leather Specifications : 20 CM*10 CMBag може да се користи за да се одржи пенкала, моливи, владетели, монета, козметика, шминка четки и повеќе други uses Unique и прилично Шема дизајн, едноставен и мода, нека theuser уживаат во животот секој ден кога го гледате.Лесно да се носат, може да се земе тоа каде и да одите.Забелешка : ве Молиме овозможи мала разлика поради прирачник за мерење.Поради светлината andscreen поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков fromthe слики.Пакет Вклучувајќи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите