.

.

BestYiJo Рутер Малку Зацементира Карбид 2 Flute 1/4in месо тело Мелење Машина Алатка за Машини(1/41725)

BestYiJo Рутер Малку Зацементира Карбид 2 Flute 1/4in месо тело Мелење Машина Алатка за Машини(1/41725)

DEN 142.80

Износ
Во продавницата.

【Зацементира Карбид】примена на зацементира карбид дава на мелење машина дополнителна издржливост и може да се користи за долго време. 【2 Сечилото Дизајн】2 сечилото дизајн обезбедува брзо чип отстранување и го намалува chipping, создавајќи чиста работното место. 【Машини Алатки】Тоа е главно се користи за сечење и кастрење МДФ, МДФ, particleboard, иверица, итн. 【Ефикасна Мелење】Со овој мелење машина, можете да мелница и слот со повисок степен на ефикасноста на работата. 【Лесно да се Инсталира】Тоа е лесен во тежина, мал во големина, и лесно да се инсталира.Спецификација : Предмет Тип : Рутер Малку Материјал : Зацементира Карбид Пакет Листа : 1 x Рутер Малку Забелешка : за да се Избегне сечење метал и не дрво материјали.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите