.

.

Тридент Морски 720-4120L од Нерѓосувачки Челик, Т-Топ Црево Стеги, 3/4, Спектар 4.87 да 5.44

Тридент Морски 720-4120L од Нерѓосувачки Челик, Т-Топ Црево Стеги, 3/4, Спектар 4.87 да 5.44

DEN 289.92

Износ
Во продавницата.

Тип На Производ : Индустриски Црева.Пакет Количина : 1. Пакет Димензии : 13.716 cms (L) x 13.462 cms (W) x 1.27 cms (H).Земја На Потекло : Сад. 316 од не 'Рѓосувачки Челик 3/4" широк Бенд, 18-8 Нерѓосувачки Гром и Заклучување Орев, од Нерѓосувачки Челик, Т-Топ Прстиња (Опсег 1.28" да 1.59")Многу силна и безбедна стегач за критичко инсталации.Тридент Морски Т-Топ Стеги се изградени со безбедноста на ум.Со 3/4" (19 мм) широк бенд, оваа менгеме обезбедува поголема област на покривање за позитивна и силна унија.Препорачливо е дека две прстиња се користи на секој крај на влажно издувните инсталација за многу долго време.Овие стеги се продаваат во 2 конфигурации; дел броеви завршува во "L" означи дека долго Т-Топ се користи и за нашите Гумени Црева производи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите