.

.

Y-YUNLONG Керамички Помине Вежба Делови Комплет Акрилик Гел Ноктите Малку за Електрична Нокти Алатка

Y-YUNLONG Керамички Помине Вежба Делови Комплет Акрилик Гел Ноктите Малку за Електрична Нокти Алатка

DEN 335.52

Износ
Во продавницата.

√Може да се користи за нокти како и педикир. √Се користи за сечење мерки за да се отстрани производот. √Создавање помалку прашина со мало триење и топлина. √Помине Вежба Малку се користи за да ви преструктуирање на вашите нокти, создавајќи помалку прашина со мало триење и топлина. √Погоден за професионални салон или лична нега. 100% сосема нов и висок квалитет Опис : Карактеристики : Може да се користи за нокти како и педикир.Се користи за сечење мерки за да се отстрани производот.Создавање на помалку прашина со мало триење и топлина.Ноктите Вежба Малку се користи за да ви преструктуирање на вашите нокти, создавајќи помалку прашина со мало триење и топлина.Погоден за професионални салон или лична нега.Спецификација : Изборен тип : A,B,C,D,E,F,G Материјал : Керамички Боја : Мулти боја, Големина : стан.Како слика се прикажани 16 x 6.5 mm / 0.62 x 0.25 во Количина : 1 компјутер Напомена : Проверете го мелење главата пред употреба.Користете очила за да се спречи прашина и првут да влезат во очи кога го користите.По употреба, disinfect мелење главата за да ја задржиш чисти.Ако мелење главата паѓа, не користете го Задржи овој производ надвор од дофат на деца.Answer : ___________________________ Note : во Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Помине Вежба Битна(на други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Параметрите на производот

Optional type:
A,B,C,D,E,F,G
Material:
Ceramic
Color:
Multi color
Size:
app. As picture shown
16 x 6.5mm / 0.62 x 0.25in :
Quantity:
1 pc
Notice:
Check the grinding head before use. :
Use goggles to prevent dust and dander from entering eyes when using it. :
After use, disinfect the grinding head to keep it clean. :
If the grinding head falls, do not use it :
Keep this product out of reach of children. :

Им се допаѓа и на купувачите