.

.

36 Pc 3/16 5 мм Челик Марки Удар во Собата за Печат Метал Писмо Азбуката Број Означување на Злато Сребро Барови Накит Означување Алатка

36 Pc 3/16 5 мм Челик Марки Удар во Собата за Печат Метал Писмо Азбуката Број Означување на Злато Сребро Барови

DEN 694.80

Износ
Во продавницата.

36 Парче Писмо Број Сет.Удари На Метал, Кожа, Дрво, Злато, Сребро, Бакар.Сет вклучува A-Z 0-9 & Ликови.Направени со Висок Квалитет на Јаглерод, Стврднат Челик.Накит Алатка За Правење.Поштенски марки групи се одлични за печат злато, фунта сребро, злато злато, и меки метали.Направени со црна обложени јаглерод, стврднат челик.Секој сет содржи букви A-Z, броеви 0-8 заедно со ampersand симбол (&) се чуваат во трајни кутија.На "6" печат може да се превртува, исто така, да се користи за да се означи "9".Карактер висина : 3/16" / околу 5 мм.Не се препорачува за употреба со нерѓосувачки челик.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите