.

.

Аурора - Miyoni - 8 Бел Тигар

Аурора - Miyoni - 8 Бел Тигар

DEN 2383.20

Износ
Во продавницата.

Погодна за сите возрасти.Направени од најдобрите квалитет на материјали за трајна љубов. 8" во големина.Висок квалитет на материјалите се направи за мека, премиум чувство.Miyoni производи се обезбеди реална дизајни со слатка, обичен изрази на лицето.Погодна за сите возрасти и карактери.Влакна пополни изработени од 100% рециклирани пластични делови.Крпа labels изработени од 100% рециклирани материјали.Пластични пелети направени од рециклирани пластични делови.Висат ознаки може да се рециклираат.Превозот материјали се направени од рециклирани материјали.Со помош на овој брилијантен бел тигар, треба да имате никаков проблем во додавање на малку екстра ferocity и авторитетот на вашиот кадифен играчки колекција.Доаѓа со навистина љубезни малку се соочуваат со што го прави лесно да се сака, без да се прави да се чувствувате како тоа€™s прошетка во парк!Miyoni карактеристики вашите омилени животни во кадифен форма со simultaneouly реални и симпатична дизајн!Miyoni производи се рачно stitched и направен со нега.Секој вклучува посебни висат ознака со уникатни видови информации.Висок квалитет на материјалите се направи за мека, премија feel Miyoni производи се обезбеди реална дизајни со слатка, обичен лицето expressions Suitable за сите возрасти и карактери.Аурора Светот е глобален лидер во кадифен играчки и високо-квалитетни подарок производи, и почитуван лидер во карактерот и содржината индустрија.Нуди обемен опсег на брендирани и лиценцирани производи за деца и возрасни, Аурора е познат во индустријата за своите неверојатно висок квалитет на производите.Покрај тоа, Аурора поседува своите производствени капацитети и горд во својата експанзивна дистрибуција на ресурси и во куќата истражување и развој на тимовите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите