.

.

EDOG XDm Пиштол за Чистење Мат - Шематски (Експлодира Приказ) Дијаграм Компатибилен со Спрингфилд Арсеналот XDm Серија Пиштол 3 мм Поместена Подлога Заштита на огнено Ор?

EDOG XDm Пиштол за Чистење Мат - Шематски (Експлодира Приказ) Дијаграм Компатибилен со Спрингфилд Арсеналот

DEN 268.32

Износ
Во продавницата.

Спорт На Снимање Е Забавно, Но Поправки И Областа Соголување Понекогаш Е Потребно Она Што Подобар Начин Отколку Да Се Имаат Шематски За Монтажа И Демонтажа Во Право Пред Вас.МЕКА на ДОПИР МАТ ВРВОТ : на Врвот На Нашата Мат се Меки На Допир, и Направи Совршен Подарок За Пиштол Љубовници.- 3 мм Поместена Подлога Штити Вашиот Оружје, Списанија, Tools & Работа Клупата Табела Површини Масло, Растворувач Отпорни За Страствен Shooters To се Изгради И да се Соберат Комплет Прибор За Мат : 1 : Модел : Како што е Наведено во Листата на Title2 : Големина : 12 .СЕ ЗАВИДУВАМ НА ВАШИТЕ ПРИЈАТЕЛИ и ДРУГИ СТРЕЛЦИТЕ : Земете Вашиот Пиштол Мат Со Вас Да Опсег, Додадете Слој на Заштита На Вашата Клупа за Одмор.ОНА што Е ВКЛУЧЕНО : EDOG Пиштол за Чистење Мат Наменета за & Компатибилен Со Спрингфилд Арсеналот XDm Пиштол, Шематски (Експлодира Приказ) Делови Дијаграм Серија Пиштол Мат.Или Губењето На Хартија За Крпи, Бидејќи Вашиот Пиштол За Чистење Растворувач, Clp Или Пиштол Масло Seeped Преку Нашите Promats Не Се Само Едукативни, Туку Тие Се Нафта И Растворувач Отпорни.Ова Снимање Мат Е За Стрелците без разлика Дали Сте Прв Пат Owner Or Искусни Про.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите