.

.

Мулти Титаниум Боја Supercut Ирис Микро Ножици 4.5 Криви со еден Serrated Нож од Нерѓосувачки Челик

Мулти Титаниум Боја Supercut Ирис Микро Ножици 4.5 Криви со еден Serrated Нож од Нерѓосувачки Челик

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ !!НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК !!.УЛТРАЗВУЧНО ЧИСТАТ !!PASSIVATED !!АНТИ - ' РЃА !!. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНИ !!.A2 Z ЛОГОТО НА ИНСТРУМЕНТОТ.ЌЕ БРОД ВО РОК ОД 1-2 ДЕНА СО ВАЛИДЕН СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ !!.Пакетот Вклучува : Титаниум Мулти Боја на Виножито Supercut Ирис Микро Ножици 4.5" Криви со еден Serrated Нож од Нерѓосувачки Челик.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите