.

.

DEWALT DWA161218 6-1/2-Инчен 18-Заб Кружни пили Сечилото

DEWALT DWA161218 6-1/2-Инчен 18-Заб Кружни пили Сечилото

DEN 336.00

Износ
Во продавницата.

Ексклузивно, патент-очекување toughtrack заб дизајн за прецизно следење на текот на живот на сечилото.Направени од високо-густина на волфрам Карбид за грубост, носат-отпорност и долг живот.Тешко грб анти-стап слој го намалува триењето и gumming.Тенка kerf дизајн за непречено намалувања.Засилен рамо за отпорност на нокти-вградени дрво.Стил : Нови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите