.

.

NERANENA 2.4 Билка Мелница Пагоди Дизајн Трајни Алуминиум (2.3, Сина)

NERANENA 2.4 Билка Мелница Пагоди Дизајн Трајни Алуминиум (2.3, Сина)

DEN 381.60

Износ
Во продавницата.

2.4" / 4 Парче трева мелница, изработени од високо квалитетен алуминиум. 4 Парче дробилката includse мрежа слој и scraper.Силни, големи, трајни мелница.Совршен за било каков вид на суви билки.Пагоди форма. 100% гаранција за оваа брусилки.За било каков проблем или прашање, контактирајте со нас.Бидете сигурни дека вашата нарачка е од Nera Nena.Технички податоци : 2.4 (дијаметар) x 1.8 (висина) Инчен // 6 (дијаметар) x 4.5 (висина) CM 0.34 lb објект тежина Трајни алуминиум Оваа Билка Мелница е голем одговор за вас додека патуваат ќе неверојатно се вклопи во вашиот џеб и да помогнеме секаде каде што може да бидат потребни за тоа.Магнетното капак ќе го задржи вашето супстанција во внатрешноста на дробилката и да се спречи губење на тоа.Изберете 1 или повеќе од различни бои.Бои може да се разликува малку се должи на секој monitor display Ние се обезбеди 100% гаранција за оваа точка.За секое барање, ве молиме, контактирајте Nera Nena продавачот и бидете сигурни дека вашата нарачка е од Nera Nena.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите