.

.

Алуминиумска фолија на Ролна 2PC 75 Квадратни Метри Не-Стап Алуминиумска Фолија Тешки, Калај Фолија Погодна за Индукција, Бразилецот, Печење и Готвење

Алуминиумска фолија на Ролна 2PC 75 Квадратни Метри Не-Стап Алуминиумска Фолија Тешки, Калај Фолија Погодна

DEN 931.20

Износ
Во продавницата.

【СУПЕРИОРЕН АЛУМИНИУМСКА ФОЛИЈА】 : дебелината на нашите алуминиумска фолија е 18 microns, што е за 20% подебели отколку повеќето производи на пазарот, па таа се чувствува подобро да се користи. 【ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ СТАНДАРД】 : безбедност на Храна не е воопшто кален, дури и ако употребата на 8011 храна одделение алуминиумска фолија ќе ја направи нашата профит многу ниска, ние се уште инсистираат на тоа. 【НЕ-СТАП и ЛЕСЕН ЧИСТИ】 : Висока температура отпорни и не е лесно да се скрши, ова алуминиумска фолија хартија за да може ефективно да се намали нашата кујна чистење проблеми. 【CLEANCUT СЛАЈД МАШИНА】 : Да ни помогне лесно да се намали до саканата големина, ние инсталиран на сечење на работ на полето, задебелена на кутија за да се направи тоа посилно и полесно да ја користите.Но, ве молам да бидете внимателни да не да ги намали нашите меки раце. 【MULTFUNCTIONAL ФОЛИЈА】 : Ова алуминиумска фолија хартија може да се користи за готвење и печење хартија за завиткување, направи алуминиумска фолија кеси за печки, продавница за пакување на храна во фрижидерот или дури и чистење на скара.Големина : 2 Пакет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите