.

.

Прецизни Канада: Metzenbaum Ножици 7 Криви Волфрам Карбид

Прецизни Канада: Metzenbaum Ножици 7 Криви Волфрам Карбид

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Metzenbaum Ножици 7" Криви Волфрам Карбид.Направени Од Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик.Одличен Квалитет.Исто Како Слика.Направени по Прецизни Канада.Прецизни Канада : Metzenbaum Ножици 7" Криви Волфрам Карбид.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите