.

.

Фрескосликарството Врамени Фотографии Зелен Мраз Кристално Стакло Текстура Ѕид Уметност 50/60/70/80см Огледало Слика Водоотпорен Материјал Дневна Соба Слика (Боја : З?

Фрескосликарството Врамени Фотографии Зелен Мраз Кристално Стакло Текстура Ѕид Уметност 50/60/70/80см Огледало

DEN 6185.04

Износ
Во продавницата.

【Добра сензорни ефект】 : ПВЦ заштита на животната средина рамка е анти-корозивен, силна и убава, кристално јасна и транспарентна мраз кристално стакло, огледало рефлексија на сликата е полна и убави, не само на предната е светла, но назад се исто така убави и издржливи. 【Детални параметри】 : 50*50cm[препорачува ѕид ширина 2m-2.5 m], 60*60см[препорачува ѕид ширина од 2,5 м-3m],70*70cm[препорачува ѕид ширина 3m-3.5 m], 80*80см[ препорачува ѕид ширина е околу 3,5 метри 4 метри]. 【Одлични карактеристики】 : пред шема е продолжен во целина.На сите страни се заоблени и водоотпорен и влага-доказ, и природни и реални текстура е лесно да се грижи за. 【Стил колокација】 : слика рамка толкување сликарство се чувствува многу реална и три-димензионални.Тоа е обесени во high-end атмосфера на дневната соба, што ја прави целата концепција на дневната соба на повеќе високо-одделение, а квалитетот на сликата и бојата се добро исти. 【Применливи места】 : Различни стилови на мурали може совршено да декорирате вашиот десктоп, дневна соба, канцеларија, спална соба, бања, итн.Тоа е одличен подарок за декорирање на вашиот дом.Големина на : 60*60*3.2 cm | Боја : Зелена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите