.

.

Rubbermaid FG424806BLA Акции Резервоарот Плови Вентил

Rubbermaid FG424806BLA Акции Резервоарот Плови Вентил

DEN 1262.40

Износ
Во продавницата.

Големина : 8.5" x 5" x 6.3".Rubbermaid акции резервоарот плови вентил.Мерки 9-инчи должина од 6-1/4-инчи висина.Изграден тешки за супериорни перформанси и долга-трајни издржливост во сите видови на временски екстреми.Сите пластична конструкција со анти-св дизајн.Се Вклопува Rubbermaid Акции Тенкови.Изграден тешки за супериорни перформанси и долга-трајни издржливост во сите видови на временски екстреми.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите