.

.

Компатибилен за Hamile Smart Watch Екран Заштитник, Lamshaw [6 Pack] Целосна Покриеност TPU Јасно Филм Компатибилен за Hamile Smart Watch (6 Парчиња)

Компатибилен за Hamile Smart Watch Екран Заштитник, Lamshaw [6 Pack] Целосна Покриеност TPU Јасно Филм Компатибилен

DEN 981.60

Износ
Во продавницата.

*МЕКА ЗАШТИТНИК за Ха-миле Smart Watch, морате да бидете сигурни дека вашиот види број на моделот е истиот пред купување. *Заштитник има 3 слоеви.Прво, pls кора исклучи Црвениот "Назад 1" слој, а потоа се стави на заштитник на екранот, конечно кора на Црно "Пред 2" слој, Оставете Средниот слој на екранот.Средниот слој е stickier на страната на "Back 1", некои клиенти кора "Пред 2" прво во фактот, и на страната на "Пред 2" не е леплива.Ако ви се исполнат оваа ситуација, ве молиме навремено Црвено "Назад 1", посебно тоа на две нивоа, кора исклучување на средниот слој, нека одат back to Black "Пред 1", а потоа се инсталира на екранот. *БАЛОН за САМО-ЛЕКУВАЊЕ на : ве Молиме користете ја картичката за да им помогнам кога инсталирате, ве молиме погледнете го инсталација дијаграм.Ве молиме користете ја картичката за да им помогнам до меурчиња исчезне.ако buble е голема, треба да се отстрани заштитник и се држи повторно;. *АНТИ-ДА СЕ ЗАГРОЗИ & АНТИ НУЛА, ВИСОКО НИВО НА ТРАНСПАРЕНТНОСТ & ВИСОКА ЧУВСТВИТЕЛНОСТ.Боја : 6 pack.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите