.

.

Teva Жените Flatform Универзална Сандала

Teva Жените Flatform Универзална Сандала

DEN 853.68

Износ
Во продавницата.

100% Текстил.Произведено во САД или Увезуваат.Етилен Винил Ацетат единствена.Пешачење и слободно време.Teva женска сандала Teva е автентична икона во отворено индустрија.Основана во почетокот на 1980-тите од страна на Реката Колорадо водич, Teva пионер во спортот-сандала категорија.За повеќе од 20 години на реки, во кањоните, и низ патеки на големо на отворено, спортисти и ентузијасти патувале свет удобно и сигурно во Teva обувки.Обезбедување позитивни придонеси за светот во кој ние игра е во сржта на сè Teva се залага за.На Teva име себе е хебрејски збор со значење "природата" и раката логото е Hopi симбол за "пријателство" и "вода". Teva поддржува отворен спортски начин на живеење и останува посветена на иновации во отворено перформанси обувки, платформи кои носат ентузијасти надвор од канцелариите на ден-за-ден и врз реките, патеки, и кањоните на следната авантура.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите