.

.

PetSafe Surefit Куче Темперамент, 3/8 Мал, Сребро.

PetSafe Surefit Куче Темперамент, 3/8 Мал, Сребро.

DEN 227.04

Износ
Во продавницата.

Дизајниран за максимална удобност и прилагодливост.Прилагодлив во 5 начини за подобро да одговара.Лесно и исклучување двојно рамо прилепува.Ги повикате, да четувате или e-mail со нашите стручни НАС-базирани грижа на клиентите како специјалисти шест дена во неделата; Тие чекаат да им се помогне на вас и вашето домашно милениче со вашиот производ потреби.Pet Safe бренд е водечка индустрија на НАС производителот на домашно милениче однесување, задржување и начин на живот производи од 1991 година, помагање на милиони луѓе и домашни миленици секоја година.Ние сме направени некои возбудливи промени на нашиот познат сигурни-одговара подигнат линија!На големината била во тек, но неверојатни пет-начин прилагодливост и удобно се вклопуваат останува иста.Осигурај се вклопуваат подигнат дава најдобри можни одговара за секое куче и, за поголема удобност, места притисок врз breastbone, а не на база на грлото.Плус, се одликува со лесен-за, лесно-off дизајн со две брзо-брзо токи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите