.

.

Ален Економија Поле Облекување Торба, 54 x 12

Ален Економија Поле Облекување Торба, 54 x 12

DEN 2220.00

Износ
Во продавницата.

Совршен за лов на елени.Перат и еднократно. 54" x 12" лесни, дише торба со drawstring.Им помага на заштита на месо grom инсекти.Направен во САД.На 54" x 12" Економија Поле Облекување Торба е Направен во САД со лесни, дише материјал.Оваа торба, се препорачува за елени, помага да се задржи месо чиста и заштитена од инсекти. 1 облекување торба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите