.

.

Vextra Касета Лента Играч Рекордер со AM/FM Радио AC/DC Работа

Vextra Касета Лента Играч Рекордер со AM/FM Радио AC/DC Работа

DEN 959.76

Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.AM/FM RADIOCassette player/ recorder Soft eject system Built-во микрофон; 3,5 mm приклучок за слушалки jack AC/DC работа (AC кабелот вклучен); Користи 4 "D" батерии (се продава одделно).AM/FM РАДИО, Касета player/ снимач, Мека eject систем, Вграден микрофон, 3.5 mm џек за слушалки, AC/DC работа (AC кабелот вклучен), Користи 4 "D" батерии (се продава одделно).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите