.

.

CAVIX 110mm Брзо Ослободување Менгеме со Алуминиумска Легура за Брзо Ослободување Плоча и Tripod Или Monopod Компатибилен со Arca-Швајцарскиот Стандарден CL-110N

CAVIX 110mm Брзо Ослободување Менгеме со Алуминиумска Легура за Брзо Ослободување Плоча и Tripod Или Monopod

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Сите метална конструкција, главниот дел е направен од лесен авион-одделение алуминиум материјал, CNC обработка, хард-елоксирани анти-оксидација третман со површината.Тоа е изградена-во балон ниво, се обезбеди фотографија токму во хоризонтална ориентација.Ласерски-врежани скала од двете страни на стегачот за повтори позиции.На U-облик бразди на стегачот и дека ја штити вашата камера од несреќа капки.Тоа е компатибилен со било Arca стил плоча, камера барови и мулти-цел шини.како што РПС, Arca-Швајцарија, на КИРК, Wimberley, Markins, Sunwayfoto, Kangrinpoche, Benro, Sirui итн.Големина : CL-110 N.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите