.

.

Хамилтон 3/8-Инчен Прилагодливи Слика 8 Pup-Мачка Темперамент, Средни, Лаванда

Хамилтон 3/8-Инчен Прилагодливи Слика 8 Pup-Мачка Темперамент, Средни, Лаванда

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

Делукс 3/8-инчен најлон webbing.Обичај Хамилтон бои на земјата на ѕвонење, луксузен и sherbet.Лесен за употреба слика 8 дизајн.Прилагодливи за да се обезбеди вашето домашно милениче удобност.Појавување на јаки и води.Објектот Пакет Висина : 1.25. Објектот Пакет Должина : 7.0. Објектот Пакет Ширина : 3.0. Хамилтон 3/8-инчен Прилагодливи Слика 8 Pup-Мачка Темперамент, Средни, Лаванда.Хамилтон Производи се повеќето потрошувачки ценети во светот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите