.

.

Рејнолдс Заврши, Алуминиумска Фолија (Пакување од 6)

Рејнолдс Заврши, Алуминиумска Фолија (Пакување од 6)

DEN 286.08

Износ
Во продавницата.

Квалитетот алуминиумска фолија е најпознатите разноврсна на сите храна за завиткување материјали.Таа може да издржи и топлина и студ.Нема. 8031 : Ширина : 12", Област На Ролна : 30 квадратни ft Бр 8015 : Ширина : 12", Област На Ролна : 75 sq ft Бр 018 : Ширина : 12", Област На Ролна : 200 квадратни стапки, Тип : Тешки-Должност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите