.

.

Пиштол Масло, ги Штити подмачкува Анти-носат Мулти-Цел Масло Војници Смазка Премиум Квалитет (1pack) (Војници смазка, 1 мл)

Пиштол Масло, ги Штити подмачкува Анти-носат Мулти-Цел Масло Војници Смазка Премиум Квалитет (1pack) (Војници

DEN 1058.40

Износ
Во продавницата.

Се ГРИЖИ - го Задржи вашето оружје во максимална оперативен капацитет со Пул Индустрии " пиштол масло и почиста.Облагородување вашиот целосно автоматско огнено оружје со екстремни горат-оф отпор нафта, кои се обврзници на метал без никаков напор на целосна авто и потиснати оружје.Направен во САД.СВЕТСКА КЛАСА ЗАШТИТА - Помош на нашите пиштол за чистење на масло е сигурен оган начин да ги заштити вашите огнено оружје од ' рѓа и корозија.Оваа сили на вашиот огнено оружје со анти-носат способности, така што може да се одбрани од интензивната топлина, па дури и на harshest снимање услови.ОСТАНУВА да се СТАВИ - Овој пиштол смазка и почиста се случува апсолутно никаде!Формулиран во совршен ниво на вискозитет, се држат-додаток на технологија обезбедува да стои каде што ќе се применува тоа со прецизност dropper.Она што е уште поважно, нашата сува-отпор пиштол смазка нафта нема да се зацврстуваат со текот на времето.НАВИСТИНА МУЛТИ-ЦЕЛ - Ова потешки тело пиштол почиста и масло може да се користи на начин повеќе од само пушки.Навртки, завртки, ролки, лежишта, pulleys, нож ножеви, велосипеди, вратата шарки, риболов ленти, сте го името!Operatively намалување на топлинска триење на сите метални површини.ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ - Изберете специјално формулиран пиштол за чистење растворувач што успева под притисок!Нашиот целосен систем држи до harshest услови да се задржи вие и вашиот оружје безбедно.Кога висок квалитет на прашања, одете со војници смазка.Материјал Тип : војници смазка | Големина : 1 мл.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите