.

.

uxcell 2 Инчен 60 Ронки Пескарење Диск се Тркалаат Заклучување Пескарење Диск Брзи Промени Диск 10pcs

uxcell 2 Инчен 60 Ронки Пескарење Диск се Тркалаат Заклучување Пескарење Диск Брзи Промени Диск 10pcs

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

【2 ИНЧЕН & 60 РОНКИ】2 инчен 60 ронки се тркалаат заклучување пескарење дискови. 【Се ТРКАЛААТ ЗАКЛУЧУВАЊЕ СТИЛ】Пескарење дискови навој грбот завртка безбедно врз mandrel за удобен и брз диск промени. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Сите што е потребно е една едноставна сврти и на дискот е безбедно заклучен врз mandrel.Користете го ова со било воздух или електрични вежба, и други ротари алатки за најголема пескарење контрола. 【АЛУМИНИУМ ОКСИД】Пескарење дискови се направени од алуминиум оксид.Мелење дискови ќе песок, ниво, ленти, полски и првично на нашите површини.Ги отстранува боја исклучување на површини, како и. 【БРЗ ПЕСКАРЕЊЕ】Дискови ќе песок, мелење, ниво и лента површини брзо и ефикасно.Отстрани рѓа и првично меки и тврди шумата, чип одбори, влакна одбори, обоени метали, пластика, плута, гума и минерали.Опис : 1.Пескарење дискови навој грбот завртка безбедно врз mandrel за удобен и брз диск change2.Сите што е потребно е една едноставна сврти и на дискот е безбедно заклучен врз mandrel.Користете го ова со било воздух или електрични вежба, и други ротари алатки за најголема пескарење control3.Пескарење дискови се направени од алуминиум оксид.Мелење дискови ќе песок, ниво, ленти, полски и првично на нашите површини.Ги отстранува боја исклучување на површини како well4.Дисковите ќе песок, мелење, ниво и лента површини брзо и ефикасно.Отстрани рѓа и првично меки и тврди шумата, чип одбори, влакна одбори, обоени метали, пластика, плута, гума и минерали Спецификација : Ронки : 60 grit Total Димензии : 50 x 12mm/2" x 0.47"(D*H)Тема Кол : 9.5 mm/0.37"Материјал : Алуминиум Оксид Пакет Содржина : 10pcs x Пескарење Диск.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите