.

.

Премиер-Линија Производи FM 2920 Спирала Не-Навалите Рамнотежа, 3/8 Инчи, Црвена

Премиер-Линија Производи FM 2920 Спирала Не-Навалите Рамнотежа, 3/8 Инчи, Црвена

DEN 1548.00

Износ
Во продавницата.

Црвено најлон лого на 29 цевка.Не-Навалите стил.Користи H 3788 да правец на тензија род.Прилагодливи опсег на тежина.Опис на производот 29" црвено черупка 3/8" со дијаметар од не-навалите спирала биланс за sash тежина до 20 килограми.Се користи за да контра-тежина движат sash на еден на двојно обесени windows.Од Производителот 29" црвено черупка 3/8" со дијаметар од не-навалите спирала биланс за sash тежина до 20 килограми.Се користи за да контра-тежина движат sash на еден на двојно обесени windows.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите