.

.

31Pcs 3 Површината Климатизација Чистење Dics Брзи Промени Првично Полирање Подлога Сет со 1Pc 1/4 Држачот (3 инчи Set)

31Pcs 3 Површината Климатизација Чистење Dics Брзи Промени Првично Полирање Подлога Сет со 1Pc 1/4 Држачот

DEN 839.76

Износ
Во продавницата.

Одлична мелење сила и абразија перформанси .Широко се користи површината климатизација пршлен, одговара на различни површината климатизација и preconditioning, маслени бои отстранување, отстранување на рѓа, лепак или лепило отстранување, само-острат, пескарење, чистење, мелење, одземање, deburring, полирање, завршна обработка,итн.Единствена безбедност вртежен момент спирала овозможува да го замени диск брзо, само пресврт за да се отстрани или да се поврзете.Mesh структура бенефиции топлина дисипација и издолжување користење на живот.Совршен за детали работа на построги contoured области и тоа обезбедува доволна покриеност за да се справи со поголема површина, тоа има и на речиси сите површината.Помалку Штета на Површината.Во високо-брзински пескарење, бидејќи на еластична смола, мелење честички отстранува целна слој, додека мал влакна полирање на нула, оставајќи сјајна површина, намалување на оштетување на целен површината.Совршен рѓа слој боја отстранување диск.Пакувани се вклучени : 10x парична Казна Површина Климатизација Диск(Зелена); 10х Медиум Површината Климатизација Диск(Црвена) ,10x Груба Површина Климатизација Диск(Brown),1x 1/4" месо тело на Држачот.Големина : 3 инчен сет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите