.

.

AirMyFun Отскокнување Куќа,Вода Отскокнување Слајд Куќа,Вода Скокач Слајд,Гумени воден Парк со Поздравниот и Слајд,Влажно или Суво Бие Слајд Комбо со Воздушниот Компр?

AirMyFun Отскокнување Куќа,Вода Отскокнување Слајд Куќа,Вода Скокач Слајд,Гумени воден Парк со Поздравниот

DEN 9359.76

Износ
Во продавницата.

[Најдобар Подарок Идеја] : вода слајд е одлична идеја за летен одмор партија или Божиќ подарок,Тоа е добра идеја за внатрешна дворот или за употреба на отворено секое време за забава.Air My Fun гумени кенгура куќа ќе ги споделите со деца имаат експлозијата време. [Безбедно за Деца] : На отскокнување куќа е одобрен со Деца Производ Сертификат и има задоволни со НАС Тестирање барања.Изработен од квалитетни трајни, пробивајте отпорни на синтетички материјал. [Трајни квалитет] : Трајни ДВОЈНО Пораби за Греди,и издржливи 840 D Церада материјал за скокање и лизгање област. [Повеќе Забава и Активности] : Деца би можеле да уживаат вода игра,бие, скокање, лизгање, играње, фрлање, корне, снимање, како и дербито во овој среќен замокот.Никогаш не се загрижени за нивната безбедност, со нашата 3-страна за заштита на мрежа која се избегнува скокање на земјата. [Quick Set Up and Take Down] : Поставување и да ги симнат е лесно да се направи во рок од 3 минути.Оваа бие куќа е пренослив и совршен за парк, градина, двор, итн.Пакетот вклучува нешто големо, воздушниот компресор,поправка закрпи,удели,инструмент лист и преносни носи торба.Лесен за употреба и носат!.Air My Fun вода отскокнување куќа е новиот моден дизајн за вашите малечки,ние имаме светли бои, дизајн и многу повеќе функции за вашите деца да горат екстра енергија.Тоа е добра идеја за деца партија, лето играчки,роденден и Божиќни подароци.Прекрасно време започнува од Air My Fun Бие Куќа!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите