.

.

Primos Лов 66907 Заклучување На Вилицата Кутија Повик Бенд

Primos Лов 66907 Заклучување На Вилицата Кутија Повик Бенд

DEN 175.20

Износ
Во продавницата.

Убива несакани звук.Брзо detaches од било кутија повик.Најефикасен уред да се задржи вашата кутија повици молчи.Убива несаканите звуци од вашиот кутија повик.Брзо се придава и detaches.Пакет од три.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите