.

.

12 Парчиња Целосно Транспарентни Силна Завртки Орев се Повлече Вшмукување Чаша 4.5 cm/ 1.78 Инчен Clear Рака ги Заостри Прилагодување Морон со Притиснете Орев Вшмукување Ч

12 Парчиња Целосно Транспарентни Силна Завртки Орев се Повлече Вшмукување Чаша 4.5 cm/ 1.78 Инчен Clear Рака

DEN 696.00

Износ
Во продавницата.

Повеќенаменски морон куки : погоден за чиста, рамна, не-porous површини како што се прозорци, огледала, fiberglass и метални површини, овие suckers се убав прилог за кујни, канцелариите, бањите и други области.Обновливи функција : ако сакате да го преместите или промена на предмети на други места, можете директно да навалување на пластични вшмукување чаша со нож до локацијата што сакате да го инсталирате, прилично едноставен и лесен.78 инч во дијаметар, погоден за пора поголеми од 0.Карактеристики : Материјал : пластични Боја : јасно Големина : прибл.Пакет содржина и соодветна димензија : ќе добиете 12 парчиња транспарентен силна завртки орев се повлече вшмукување пехари, од кои секоја мерки за прибл.Практично да се користи : Можете да ги користите транспарентен вшмукување чаши со нут на мазни површини, како што се стакло, метал, керамички плочки, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите