.

.

Снајперист Grimloc Заклучување Д-Прстен за Прикачување да Molle Крстот Нерешено Вест Системи и Опрема (Тен)

Снајперист Grimloc Заклучување Д-Прстен за Прикачување да Molle Крстот Нерешено Вест Системи и Опрема (Тен)

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

Пакет од 4 D Прстени - изберете од Црна, Тен или Зелена.Работи со било 1" webbing или рака.Многу силна и добро осмислени.Користење со Molle Тактички Вест да се закачите на lanyards и додатоци како што се пушка slings, шишиња со вода, светло итн.Притисни за да го отклучите екранот може да биде оставен во отклучен позиција ако е потребно.Лесен за употреба.Едноставно прикачите на 1" webbing рака и дека е подготвен да оди собори за ослободување на Г-Прстен.Притисни назад да кликнете на своето место.Тоа е пролет натоварени и може да се остави отворена ако сакате да го користите повеќе како кука Прави со приложување и на отстранување на вашите додатоци многу едноставна и овозможува прецизно поставување.Имаат вашите додатоци на рака, токму каде што ги сакате.Овие D Прстени се многу светлина која намалување на одредување на тежината ќе се носи.Сепак, тие се многу силни и може да се користи за различни цели Цената е за едно пакување од четири Д-Прстени.Достапни во Црна, Зелена или Тен не Можеме да брод на адреси во Луизијана или Индијана Ако вашиот превозот адреса е во Луизијана или Индијана, ве молиме да не го стави на ред како што ќе биде откажана.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите