.

.

Lifegard Aquatics 1.5 MPT Низок Профил, Цедилка

Lifegard Aquatics 1.5 MPT Низок Профил, Цедилка

DEN 88.08

Износ
Во продавницата.

Земја на Потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.25 фунти.Голем часовници боја е џет Црна за да одговара Акрилик Резервоарот потекло.Обичај Инсталации се полесно и побезбедно со сите делови вклучени во удобен Колекции.Lifegard Aquatics 1.5" Сретна со низок профил, цедилка (Црна PVC) за разноврсна апликација и простор saver.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите