.

.

AAR Сосема Нов Велс Змеј Kilt Pin 4 Античкиот, Chrome & Злато Заврши Kilt Иглички

AAR Сосема Нов Велс Змеј Kilt Pin 4 Античкиот, Chrome & Злато Заврши Kilt Иглички

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.AAR kilt pin за планински или шкотски носат.Вртливата Заклучување со Pin на Грбот.Мерки Околу 4" Инчи Долго.Одлична декорација за вашиот kilt.Парите Назад и Гаранција за квалитет.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.AAR Сосема Нов Велс Змеј Kilt Pin е суштински дел од Хајленд носат.Тоа ќе додадете на убавината и безбедност на вашиот kilt.На AAR Kilt Pin доаѓа со Заклучување со Pin на задниот за лесно заклучување и отклучување.Тоа е 4 инчи долг кој е стандарден Kilt Pin големина.AAR Kilt Иглички се направени со висок квалитет на материјалите и се многу уникатен во споредба со оние кои се продаваат од страна на други продавачи.Ние сме многу сигурни дека ќе љубов на производ и да ни биде враќање на клиентите за идните купувања.УПОТРЕБА НА KILT PIN На Kilt Pin е парче на накит кој треба да биде на десната страна на kilt.Неговата функција е да се спречи престилка од паѓање или дува отвори со додавање на тежина до надворешниот престилка и најчесто се гледа како на форма на декорација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите