.

.

Фрескосликарството Врамени Фотографии Есен Жолта Дрво Ѕид Mural Слики 4060cm5070cm6080cm Дневна Соба Уметност Три-Димензионални Пејзаж Слики (Боја : Жолта, Големина : 40603.2 см)

Фрескосликарството Врамени Фотографии Есен Жолта Дрво Ѕид Mural Слики 4060cm5070cm6080cm Дневна Соба Уметност

DEN 4371.60

Износ
Во продавницата.

【Детални параметри】 : ширина 40*висина од 60 (применливо за да 2m ѕид), ширина 50*висина 70 (применливи за 2-3m ѕид), ширина 60*висина 80 (применливи за 3-4 милиони ѕид). 【Одличен материјал】 : Мазна површина ( отпорно на гребење) бела текстура ивица огледало површина природни рефлексија, десен агол сечење, заштита на животната средина и леснотија.Едноставен, стилски, водоотпорни, лесно да се грижи за. 【Одбрани суровини】 : еколошки носат-отпорни, текстил, не е лесно да се деформира; три-слој обработка, на површина е покриена со ПВЦ платно шема филм за водоотпорен и влага-доказ; страна chamfering технологија е три-димензионални и убави; еколошки пигменти, без мирис и не бледнее. 【Стил колокација】 : слика рамка толкување сликарство се чувствува многу реална и три-димензионални.Тоа е обесени во high-end атмосфера на дневната соба, што ја прави целата концепција на дневната соба на повеќе високо-одделение, а квалитетот на сликата и бојата се добро исти. 【Применливи места】 : Различни стилови на мурали може совршено да декорирате вашиот десктоп, дневна соба, канцеларија, спална соба, бања, итн.Тоа е одличен подарок за декорирање на вашиот дом.Големина на : 40*60*3.2 cm | Боја : Жолта.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите