.

.

Фон Duprin 9847WDCEOF6434 9847WDC -ЕМ-F 643E Сокриени Вертикална Род Уред за Дрво Врата, 4'

Фон Duprin 9847WDCEOF6434 9847WDC -ЕМ-F 643E Сокриени Вертикална Род Уред за Дрво Врата, 4'

DEN 885.60

Износ
Во продавницата.

Лесен и достапен вратата тела опции.Еднокреветни и двокреветни вратата апликации.Производот е произведен во сад.Стандард дното latch компатибилен со latch песна прагови.Лесен и достапен вратата тела опции.Еднокреветни и двокреветни вратата апликации производот е произведен во сад.Стандард дното latch компатибилен со latch песна прагови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите