.

.

12 КОМПЈУТЕРИ Фиксна-Раководител Ratcheting Клуч Сет, Полн-Полиран Хром Ratcheting Клуч Сет со Удар Моделирани Послужавник, Ratcheting Комбинација Клуч Сет, Хром Vanadium Челик

12 КОМПЈУТЕРИ Фиксна-Раководител Ratcheting Клуч Сет, Полн-Полиран Хром Ratcheting Клуч Сет со Удар Моделирани

DEN 751.20

Износ
Во продавницата.

10% rayon. 1. за 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 и 19 (mm)/0.31,0.35,0.39,0.43,0.47,0.51,0.55,0.59,0.63,0.67,0.71,0.75 во. 2. Флексибилна глава ratchet комбинација клуч сет е направен од високо-квалитет на хром vanadium челик и полиран хром позлата. 3. Корозија-отпорни огледало хром финиш и 4-слој анти-оксидација процес.Двоен-раководител ratchet, сплит и еластична ratchet главата челик тело и хром vanadium опрема, Flex-Раководител комбинација. 4.180-степен прекршување на глава може да ви помогне да добиете во tightest места каде што повеќето ratchet клучеви не можат да.72-заб ratchet опрема само треба 5 степен замав лак, која е погодна за секој тесен простор.На ratchet клуч сет е специјално дизајниран за работа во мали простори. 5. Прецизност-машински, 12-точка види случај и 72-заб ratchet механизам.Description:Size : за 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 и 19 (mm)/0.31,0.35,0.39,0.43,0.47,0.51,0.55,0.59,0.63,0.67,0.71,0.75in1. Флексибилна глава ratchet комбинација клуч сет е направен од високо-квалитет на хром vanadium челик и полиран хром позлата.2.за 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 и 19 (mm)/0.31,0.35,0.39,0.43,0.47,0.51,0.55,0.59,0.63,0.67,0.71,0.75 во.3. Корозија-отпорни огледало хром финиш и 4-слој анти-оксидација процес.Двоен-раководител ratchet, сплит и еластична ratchet главата челик тело и хром vanadium опрема, Flex-Раководител комбинација.Карактеристики : 1.Двоен-на чело хром vanadium челик тело и опрема комбинација ratchet клуч сет Ratchet главата и bifurcation главата.2.180 ¢ ° ротирачки флексибилна глава со 5° опрема, која може да го намалат заморот и е лесно да се контролира.3.Исклучително прецизно изработени 12-точка стапица тапан и 72-заб ratchet механизам.4.Корозија-отпорни огледало хром позлата и 4layer анти- ' рѓа процес.5.Опремен со алатка кутија за лесен за складирање и за носење.Пакет Вклучувајќи : 12*Ratchet Wrenches1*Лента Со Алатки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите