.

.

Автомобил Мотор Копчето Start ABS Покритие General Motors откопчување Декоративен Поклопец, авто Внатрешни работи Палење Додатоци Iron Man автомобил Марка Две-Боја Започнете Пр

Автомобил Мотор Копчето Start ABS Покритие General Motors откопчување Декоративен Поклопец, авто Внатрешни

DEN 213.12

Износ
Во продавницата.

【Широко се користи】 : високо-квалитетна почнете да го запре моторот push копчето корица вклопува за околу 98% возила.Моторот копчето start покрие промени на обичните внатрешна декорација, и додава повеќе модерни елементи, кул и различен.Ротацијата на 150 степени, совршен за вашиот автомобил. 【Силна заштита】 : да се спречат старт и стоп копчето од тоа да биде изгребани или изгребан, заштита на внатрешниот кортекс на автомобилот и да се спречи вашето дете од случајно допирање старт и стоп на моторот копчето. 【Спортски Автомобил Стил】Додаде мотор копчето start корица на оригиналната автомобил.Зголемување на луксузни чувство на автомобил да се направи вашиот автомобил повеќе динамичен начин. 【Високо квалитетен материјал】Направени од високо квалитетна ABS, површинска обработка е висок сјај, со висок квалитет текстура.динамичен начин. 【Лесна инсталација】не треба било каква модификација, не се потребни никакви дупчење, само треба да лупам и стап, инсталацијата не е оштетен.Ве молиме исчистете го копчето пред инсталација и топлина на лента за подобро поврзување.Добро се вклопува во целиот копчето.Двете страни на налепницата се дебели како леплива гел и лесно да се примени.Направи удобно и безбедно.започнете со повеќе стил.Материјал е направен од висок квалитет на АБС материјал, целата површина е полиран и electroplated, отпорно на гребење и издржливи.Нежен допир и одличната завршница го направи тоа толку кул.Добро се вклопува во целиот копчето.Двете страни на налепницата се дебели како леплива гел и лесно да се примени.Направи удобно и безбедно,да се почне со повеќе стил.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите