.

.

Повик Изгубат Боја Блок Долг Ракав Диносаурус Дуксери Pullover Блузи Маскирани Sweatshirt ABDL

Повик Изгубат Боја Блок Долг Ракав Диносаурус Дуксери Pullover Блузи Маскирани Sweatshirt ABDL

DEN 645.60

Износ
Во продавницата.

95% Полиестер, 5% Други Влакна.Повик Изгубат Боја Блок Долг Ракав Диносаурус Дуксери Pullover Блузи Маскирани Sweatshirt ABDL.На диносаурус е толку симпатична Добри подароци за себе.Функција : долг ракав drawstring хауба слатки компири печати лабава dit стил.Погоден за сите видови на колокации, сите со нетрпение жив и симпатична.Големина : 4=S 6=8 M=10 L=XL 12=XXL.Повик Изгубат Боја Блок Долг Ракав Диносаурус Дуксери Pullover Блузи Маскирани Sweatshirt ABDL.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите