.

.

Ekena Millwork GBW048X32X0206BEL00SDF Белингам Дрва Фронтон Заграда, 48W x 32H (16/12 Теренот), Даглас Ела

Ekena Millwork GBW048X32X0206BEL00SDF Белингам Дрва Фронтон Заграда, 48W x 32H (16/12 Теренот), Даглас Ела

DEN 9504.96

Износ
Во продавницата.

Автентични детали и изработка.Направена од најдобрите Северна Америка шумата.Може да биде обоен, извалкан, или clear обложена.Совршен за Занатски, Селски, и Традиционалните Домови.Може да се користи на внатрешноста или надворешноста.Обичај големини и дизајни на располагање.Додадете природна убавина за да сите внатрешни или надворешни проект со различни западен црвено cedar или даглас ела.Селски дрво фронтон заграда ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, sapwood со користење на кој било производ од Ekena е Селски Колекција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите